Team & Organisatie

banner

Team & Organisatie

Samsam wordt uitgegeven door Stichting NCDO. NCDO biedt kennis en advies over mondiaal burgerschap en internationale samenwerking en wil mensen, organisaties en bedrijven inzicht geven in hun rol in de wereld.

Wie maken Samsam?

Mirjam Bonting (hoofdredacteur): mirjam@samsam.net
Hans Serrarens (eindredacteur): hans@samsam.net 
Marinde Hurenkamp (eindredacteur):  marinde@samsam.net
Karin Wesselink (redacteur): karin@samsam.net
Annemarie Vermeulen (marketing & partners): annemarie@samsam.net
Layla te Rehorst (marketing & communicatie): layla@samsam.net
Madeleine Vreeburg (Samsam Academie): madeleine@samsam.net
Barbara Pilipp (vormgeving): info@ontwerpstudiob.nl