Contact

banner

Contact

Kijk hier als u  een abonnement wilt aanvragen of als u het abonnement wilt wijzigen.

Het adres van de samsam redactie is:
Samsam
Piet Heinkade 181h
Amsterdam
(Pakhuis de Zwijger)

Of bel ons op:
Telefoon: +31 (0)88-7120340

En mail ons naar:
info@samsam.net

Team & Organisatie

Annemarie Vermeulen (zakelijk leider): annemarie@samsam.net
Hans Serrarens (eindredacteur website): hans@samsam.net 
Marinde Hurenkamp (eindredacteur):  marinde@samsam.net
Karin Wesselink (redacteur): karin@samsam.net
Layla te Rehorst (marketing & communicatie): layla@samsam.net
Madeleine Vreeburg (Samsam Academie): madeleine@samsam.net
Barbara Pilipp (vormgeving): info@ontwerpstudiob.nl

Facebookkopie twitterkopie pinterestkopie